6 مارس

مطب دندانپزشکی دکتر علیرضا طالبیان

مطب دکتر علیرضا طالبیان با ۲۰ سال سابقه ارائه دهنده انواع درمان های دندانپزشکی است مانند ترمیم زیبایی، عصب کشی (روت کانال)، انواع پروتزهای ثابت (روکش و بریج) و متحرک پارسیل کروم کبالت و فلیپرهای آکریلی و دست دندان مصنوعی (فول دنچر)، جرمگیری، برساژ و فلورایدتراپی برای کودکان و بزرگسالان، کشیدن دندان، درمان های کودکان، ترمیم آمالگام، ایمپلنت های چند قطعه ای و وان پیس و درمان بوی (بد) دهان.

نشانی مطب دکتر علیرضا طالبیان : اصفهان سه راه سیمین ابتدای خیابان سهروردی مجتمع اداری اسپادانا طبقه ۳ واحد ۱
کدپستی:۸۱۷۶۹۱۱۹۸۷
تلفن: ۳۷۷۶۵۳۲۹-۰۳۱
همراه مطب: ۰۹۱۴۰۳۰۳۲۵۸
رایانامه: info@drtalebian.com

در کوچه مطب و همچنین در کوچه های متصل به آن محل پارک وجود دارد. معمولاً از ساعت ۴ بعدازظهر به بعد جای پارک کمتری یافت می شود. از کناره های خیابان سهروردی میتوانید استفاده کنید. اگر قصد دور زدن در خیابان سهروردی دارید لطفاً نهایت دقت را مبذول فرمایید چون تا کنون تصادفات متعددی رخ داده است.

برای حضور در مطب لطفاً از طریق تلفن ثابت و موبایل مطب هماهنگی لازم را به عمل آورید. منوال بر این است که در ابتدا برای معاینه تشریف می آورید و در جلسات بعد بر اساس وقت شما و مطب وقت درمان برای شما تنظیم می شود. اگر از درد دندان رنج میبرید حتماً گوشزد کنید تا بدون فوت وقت برای شما تنظیو وقت شود.

بیش از یکصد مقاله دندانپزشکی موجود در این وب سایت راهنمای شما در کسب اطلاعات دست اول و غیرکپی برداری شده می باشد. اگر جای مطالبی را در وب سایت خالی میبینید، پیشنهاد دهید تا اضافه گردد. یکی از محبوب ترین مقالات این وب سایت در باره درمان بوی دهان است که توصیه می شود شما هم آن را مطالعه فرمایید. کانال های ما در شبکه های اجتماعی راه ارتباطی دائمی با شما هستند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته‌ها