تست آنلاین بوی دهان طراحی دکتر علیرضا طالبیان
تست آنلاین بوی دهان
شهریور ۳۰, ۱۳۹۶
سرطان و مشروبات الکلی-ربان سرطان سر و گردن از جمله سرطان دهان
سرطان و مشروبات الکلی به گفته انجمن سرطان آمریکا مرتبط هستند
شهریور ۳۱, ۱۳۹۶
Show all

تست آنلاین بهداشت و سلامت دهان و دندان

تست آنلاین بهداشت و سلامت دهان و دندان

ضمن تشکر از علاقمندی شما نسبت به تست آنلاین بهداشت و سلامت دهان و دندان به اطلاع می رسانیم که بعد از اتمام آزمون، نتیجه نهایی به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می شود.

هدف از انجام این تست ایجاد انگیزه برای رعایت بهتر و بیشتر بهداشت دهان و دندان است. دقت فرمایید این تست برای افرادی معتبر است که حداقل ۱۰ دندان در دهان داشته باشند. قرار است برای افرادی که کمتر از ۱۰ دندان داشته و یا دارای دندان مصنوعی هستند تست جدیدی طراحی شود که اگر در سیستم اطلاع رسانی سایت عضو باشید (علامت این سیستم شکلک قرمز رنگ شناور در سمت راست پایین همین صفحه است) به موقع اطلاع رسانی خواهید شد.

لازم به توضیح است که این آزمون کاملاً اصیل و دست اول است و توسط دکتر علیرضا طالبیان ® طراحی شده است. پیشنهاد های بهداشتی را با اطمینان اجرا کنید چون توسط دندانپزشک ارائه شده است.

به کانال ما در شبکه های اجتماعی تلگرام، سروش، بیسفون پلاس و گپ بپیوندید.

@mesvak

messvak@

mesvak@

messvak@

 

تقاضا می شود پیشنهادات سازنده خود را برای بهبود کیفیت این آزمون به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید تا در بروزرسانی های آینده مورد استفاده قرار گیرد.
ایمیل دکتر علیرضا طالبیان    info@drtalebian.com       

پس از انجام  تست آنلاین بهداشت و سلامت دهان و دندان  شما می توانید در دومین تست آنلاین به نام “تست آنلاین بوی دهان” شرکت کنید.

تست آنلاین بوی دهان


تست آنلاین بهداشت و سلامت دهان و دندان

آماده اید؟

 

اگر شما برای بار اول است که به این وب سایت سر میزنید از شما دعوت میکنیم از مقالات این سایت استفاده کنید. همچنین از شما تقاضا داریم با صرف چند ثانیه نظر خود را در باره این مقاله در فرم زیر (ارسال دیدگاه) برای ما ارسال فرمایید. ضمناً اگر مایلید از اولین کلینیک اختصاصی بوی دهان کشور با ۱۲ سال سابقه مشاوره دریافت کنید در فرم زیر شماره تلفن خود را ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

کلینیک اختصاصی بوی دهان

 

علیرضا طالبیان ®
علیرضا طالبیان ®
دکتر علیرضا طالبیان درمانگر بوی دهان با 12 سابقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *